Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

Умка

There are no translations available.Для обеспечения подачи воздуха в зону перемещающегося горения, печь оборудована системой автоматического управления подачей воздуха в эту зону; а для того, чтобы при открытии дверки дым не попадал в помещение, предусмотрено устройство противодымления. Система подачи воздуха обеспечивает плавное регулирование объёма воздуха (соответствующее интенсивности горения) и исключает возможность появления так называемой обратной тяги. Печь оборудована дверью оригинальной конструкции: Герметично установленное стекло постоянно обдувается потоком воздуха, что препятствует оседанию копоти на стекле; дверь имеет уплотнение относительно туннеля, что обеспечивает герметичность топки; беззазорные петли и пружиннохраповой механизм запирания обеспечивают гарантируемый прижим двери к туннелю, исключая ее самопроизвольное открывание. Все оригинальные устройства печи защищены патентами.

 Скачать полный прайс листУмка 100

 • Кожух сборный крашенный из конструкционной стали толщиной 1мм;
 • Топка из жаропрочной нержавеющей стали AISI 409 толщиной 2мм.;
 • Дверца с жаропрочным стеклом ROBAX 180х200мм; 
 • Материал варочного настила - чугун;
 • Диаметр патрубка под дымоход - 110мм;
 • Печь в бесколосниковом исполнении;
 • Масса печи - 28кг;
 • Габариты печи: длинна-475мм/ширина-385мм/высота-620мм

Умка 100 ВК

 • Кожух сборный крашенный из конструкционной стали толщиной 1мм;
 • Топка из жаропрочной нержавеющей стали AISI 409 толщиной 2мм.;
 • Дверца с жаропрочным стеклом ROBAX 180х200мм;
 • Диаметр патрубка под дымоход - 110мм; 
 • Водопроводная арматура - 1
 • Печь в бесколосниковом исполнении;
 • Масса печи - 30кг;
 • Габариты печи: длинна-475мм/ширина-385мм/высота-620мм


Отличительной особенностью печи "Умка100 ВК" от других конвекционных отопительных печей, является наличие водяного контура, это позволяет организовать более эффективное отопление не только в основном помещении где установлена печь, но и в смежных с ним комнатах.


Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu