Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

Model Vostok

Na obrázku zvláštního zařízení: zvenku – dřevovina borovice, uvnitř – Sibiřský cedr Přepychový design umožňuje zapůsobiti tak, že ušlechtilý vzhled sauny se především charakterizuje její funkcionalitou. Takovým způsobem se vyzkouší kvalita saun.


Zařízení:

 • vnitřní úprava „prestíž“ z jemné osyky, abachu nebo dřevoviny sibiřského cedru
 • počet pohovek podle výkresů
 • 2 podhlavníky
 • 2 opěradla
 • Podlahový rošt
 • Šatna
 • Ochranná mřížka pece
 • Moderní svítidla
 • Skleněné průsvitné dveře sauny.


   Stavební konstrukce:

   • 77 mm polotovaru, 14-18 mm připevněný profil Softline
   • každá varianta výkresu umožňuje výrobu šikmých střech, výklenků atd
   • volný výběr tělesa v rastru 10 cm (možná výroba s přesností až 1 cm)


     Výroba a opce

     Čtyřúhlý model
     Pětiúhlý model     Royal Service - оператор услуг.

     Fytosauna Účel Faktа Obchodování

     Fytosauna

     Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

     Účel

     Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

     Fakta

     Energie vesmíru
     Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
     Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
     Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
     Další fakta

     Obchodování s námi

     Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

     Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu