Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

Model Tundra

Krása a elegance vždy potěší.

Samozřejmě na výrobu pěkné sauny se používají nejkvalitnější materiály a spolehlivé a bezpečné konstrukce. Sibiřský cedr a vysoce kvalitní model dbají o Váš zdravotní stav, procítění, uvolnění a prohřívání.

Vybavení:

  • vnitřní úprava Standard z měkkého vybroušeného dřeva
  • skleněné dveře ze zvláštního bezpečného dvoustranného skla sílného 8 mm,
  • 1 pevná lavice 57 cm
  • 1 dolní přenosná lavice 40 cm
  • 1 opěradlo
  • 1 podhlavník
  • Šatna
  • Ochranná mříž na pec
  • Podlahový rošt
  • Moderní osvětlení pomocí svítidel
  • Okno velikostí 40 x 110 cm jako varianta
  • Kulaté svítidlo skládající se ze tří dílů jako varianta.

   Stavební konstrukce:

   • masivní hranoly z dřevoviny sibiřského cedru o šíři 45 mm se také používají jako krytina
   • vysoce kvalitní Sibiřský cedr 45 mm bez viditelných součků
   • polotovary rovné kazetové konstrukce
   • důkladnější dopracování konstrukce není třeba

   Standardní rozměry:

   šířka x hloubka x výška
   180 x 160 x 200 cm
   200 x 160 x 200 cm
   Jiné parametry na žádost
   Šestiúhlý model+


   Royal Service - оператор услуг.

   Fytosauna Účel Faktа Obchodování

   Fytosauna

   Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

   Účel

   Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

   Fakta

   Energie vesmíru
   Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
   Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
   Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
   Další fakta

   Obchodování s námi

   Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

   Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu