Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

Model Sibiř

To za to stojí!

Přepychový a přesto přístupný. Nový design se navazuje na elegantní obrys vysoce kvalitního materiálu ze severního smrku...
Zařízení:

 • Vnitřní úprava Exkluzív z jemné osyky
 • Skleněné dveře  ze zvláštního dvoustranného  netříštivého bezpečnostního skla sílou 8 mm
 • 2 skleněné prvky 62 x 180 cm, jednovrstvé bezpečnostní sklo o síle 8 mm
 • 2 horní ustálené lavice se zaokruhlenými okraji 60 cm
 • 1 dolní lavice (zaokruhlené okraje) o šíři 50-60 cm, vysouvací
 • 2 ergonomická opěradla
 • 2 ergonomické podhlavníky
 • 2 šatny
 • Ochranná mřížka pece
 • Podlahový rošt
 • Osvětlení sauny, exkluzívní úprava
 • Velké ergonomické opěradlo podle výběru


   Stavební konstrukce:

   • masivní hranoly z dřevoviny severního smrku o šíři 45 mm se také používají jako krytina
   • vysoce kvalitní severní smrk
   • polotovary rovné kazetové produkce
   • důkladnější dopracování konstrukce není třeba


   Výroba a opce:

   Standardní rozměry: Š x H x V
   220 x 200 x 210 cm
   220 x 210 x 210 cm
   220 x 220 x 210 cm
   Jiné parametry pro objednávku
   Čtyřúhlý model


   Royal Service - оператор услуг.

   Fytosauna Účel Faktа Obchodování

   Fytosauna

   Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

   Účel

   Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

   Fakta

   Energie vesmíru
   Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
   Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
   Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
   Další fakta

   Obchodování s námi

   Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

   Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu