Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

Model Jenisej

Nesmírna elegance!

Forma, materiál, zpracování: v takové sauně v elegantním modelu ze smrku se snoubí tvořivost a záliba k jednotlivým detailům.
Zařízení:

 • vnitřní úprava „standard“ z jemné osykové dřevoviny nebo dřevoviny abachu
 • počet pohovek v souladu s výkresy
 • 2 podhlavníky
 • 2 opěradla
 • Podlahový rošt
 • Šatna
 • Ochranná mřížka pece
 • Moderní svítidla
 • Dveře sauny jsou vyrobeny z úplně průsvitného skla


   Stavební konstrukce:

   • masivní hranoly z dřevoviny  severního smrku o šíři 45 mm se také používají jako krytina
   • masivní hranoly ze dřevoviny  smrku o  šíři 45 mm  nebo 58 mm  se také používají jako krytina
   • každá varianta výkresu umožňuje výrobu šikmých střech, výklenků atd
   • volný výběr tělesa v rastru 10 cm (možný výroba s přesností až 1 cm)
   • polotovary  kazetové produkce
   • důkladnější dopracování konstrukce není třeba


    Výroba a opce

    Čtyřúhlý model
    Pětiúhlý model


    Royal Service - оператор услуг.

    Fytosauna Účel Faktа Obchodování

    Fytosauna

    Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

    Účel

    Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

    Fakta

    Energie vesmíru
    Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
    Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
    Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
    Další fakta

    Obchodování s námi

    Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

    Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu