Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :
Ůvod Popis Popis procedury

Popis procedury

Fyto-parní lázeň je unikátní starotibetská metoda, která vám zajistí zdraví, mládí a krásu.

Cedrová fytosauna se vyrábí dle starobylé technologie z 200-300 let starých Altajských cedrů. Charakteristickým rysem naší mini-sauny je tloušťka konstrukce (35 - 45 mm), které brání tomu, aby se strom plně oteploval a tím uvolňoval teplo ven, jak se děje u tenkostěnných konstrukcí (20 mm) sudů a kabin. V naší kabině teplo proniká do dřeva do hloubky 30 mm a uvolňuje dovnitř kabiny páry již nasycené fytoncidy a energií ze samotného cedru. Díky tomu po absolvovaném pobytu v naší mini-sauně, na rozdíl od běžných finských saun se suchou párou, člověk ihned cítí příval energie, dokonce i před použitím bylinkových aplikací. Příjemná a blahodárná vůně cedru prosycuje lidskou pokožku a ještě několik hodin po proceduře má pozitivní vliv na organismus. Po pobytu v mini-sauně se nedoporučuje po dobu dvou hodin sprcha. Stačí zabalit mokré tělo do prostěradla, nebo koupacího pláště. Pozorování prokázala, že pokožka nezůstává lepkavá a má příjemnou vůni cedru. Při vývoji našich saunových kabin jsme používali mnohaleté zkušenosti v oblasti výroby a prodeje klasických fytosaun. Naše kabiny jsou vyrobeny dle evropských standardů a splňují veškeré hygienické normy. Charakteristickým rysem našich kabin je také jejich hermetičnost, nepropustnost páry, čímž je dáno optimální prostředí pro požívání sauny, aniž by se narušoval klimatický režim v místnosti. A také nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci. Další z našeho know-how je parogenerátor. Náš parogenerátor má mnoho zvláštních vlastností, takových, jako je jeho účinnost, spotřebovává jen 2 kilowatty el. energie (téměř jako běžná varná konvice). Doba ohřevu a odvodu páry do kabiny je 3-4 minuty, což umožňuje už za 7-9 minut po zapnutí zahájit aplikaci. Teplota v kabině je regulovaná termostatem v kabině a uživatel si může nastavit optimální pro sebe pomocí dvou řídících tlačítek. Vodní objem je 5,8 l, což je množství, postačující na deset aplikací. Pohodlná pozice těla je v kabině zabezpečena pomocí výškově regulovatelného sedátka. Kabina je natolik vybavená pro vaše pohodlí, že vám stačí prostě vejít a přímo zevnitř sauny můžete v pohodlné pozici regulovat dvířka (otvírat a zavírat). Pak už stačí jen vychutnávat příjemné teplo, pocit lehkosti a příliv energie.

Naše fytosauny jsou vyráběny v Německu ze speciálně vybraných altajských cedrů, které mají příjemnou, charakteristicky světle růžovou barvu. Továrna, vyrábějící naše kabiny má dlouholetou zkušenost práce s cedry a je jediným oficiálním dodavatelem Altajských a Chakaských cedrů pro Evropu. Samotné cedry už je zakázáno vyvážet do zahraničí. V Evropě se používá převážně kanadský cedr. V dnešní době fungují stovky fytosaun v mnoha evropských zemích, jako je Holandsko, Švýcarsko, Rakousko, Německo, Česká republika, Belgie, Polsko, Rusko a Ukrajina.

Takové rozšíření fytokabin je důkazem jejich unikátních léčebných vlastností, které byly uznány jak návštěvníky salonů, tak i vědci. Již první návštěva sauny pročistí vaše tělo jak na obecné, tak i na buněčné úrovni, zmírňuje stres, únavu, uvolňuje svaly a jakoby vás odděluje od městského prostředí pomocí vůně stromů a bylin. Po aplikaci je velmi užitečné si asi 15-20 minut odpočinout, napít se fytočaje, nebo udělat masáž s použitím různých olejů. Pravidelné návštěvy fytosauny vám pomohou zbavit se toxinů, mnoha chronických onemocnění, posílit imunitu a prostě relaxovat v bláznivém rytmu města.

Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu