Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :
Ůvod Popis Indikace

Indikace a kontraindikace

Díky jedinečné konstrukci cedrové fytosany zůstává hlava uživatele venku a není vystavena účinkům páry a přehřátí. Proto ji mohou používat dospělí i děti, kterým jsou ze zdravotních důvodů klasické lázně a sauny zakázány. Neexistují žádná omezení ani v počtu aplikací - můžete si hovět v léčivé páře třeba každý den!

fitosauna Zbavení se stressu

Zbavení se stressu a posílení nervové soustavy, zbavení set syndromu "Chronické únavy“

Cedrová fytosauna - to je nejen užitečná, ale velmi příjemná procedura! Horké páry z různých bylin a aroma cedrové pryskyřice, které vám pomohou uvolnit se a odpočinout si od každodenních starostí.

   

Problémy pokožky a jejich řešení

Pomáhá obnovit a udržovat zdravou pokožku a čerstvý vzhled pleti, zvyšuje průtok mízních uzlin a krevní oběh, přispívající k zásobení tkání a kožních buněk kyslíkem. Podporuje odstranění akné, stressových skvrn, vyrážek, spojených s hormonálními poruchami, v dermatologii je považována za radikální nástroj pro léčbu neurodermitu, alergické kožní vyrážky, pigmentových a postúrazových skvrn. Podporuje rychlou regeneraci kožních buněk při všech druzích poškození kůže: rány, popáleniny, pořezání.

   

Zvyšuje odolnost vůči infekcím dýchacích cest

Vykazuje výtečné protizánětlivé účinky, jakož i změkčující a odkašlávací účinky na dýchací orgány, odstraňuje bronchitická spasmata (včetně astmatických), odstraňuje záchvaty kašle, snižuje otoky sliznice nosohltanu.

   

Posiluje imunitu

Je to mocný nástroj pro posílení imunity díky vitamínům obsaženým v páře fytosměsi a cedrového dřeva.

   

Pomáhá při kardiovaskulárních onemocněních

Fytosauna – to je výborný prostředek k udržení cévního tonusu a posílení jejich stěn: zvyšuje krevní oběh, má stimulační vliv na kardiovaskulární systém jako celek, a to zejména při fyzické zátěži, zlepšuje průtokové procesy v srdečním svalu, odstraňuje funkční poruchy srdečního rytmu. Pomáhá při nemocích, jako jsou křečové žíly a kuperoza.

   

Usměrňovací účinky na centrální a vegetativní nervový systém

Při nespavosti a neurózách uklidňuje, při únavě a nedostatku energie povzbuzuje, zlepšuje duševní i fyzickou aktivitu, odstraňuje psychické nepohodlí, obnovuje pocit sebedůvěry. Pravidelné aplikace fytosauny vám pomohou zbavit se nadváhy, celulitidy, pocitu chronické únavy a deprese, zmírňuje negativní dopady kouření a vypadat báječně každý den! Tato procedura je k dostupná pro mnoho lidí, pro které jsou "uzavřena" dveře tradičních lázní a saun.

   

Čištění těla od toxinů

V bláznivém rytmu města je někdy nezbytné zastavit se a odpočinout si. Můžete to udělat pomocí fytoaplikace, která nejen zmírňuje stress a únavu, ale také čistí kůži od toxinů, každou buňku vašeho těla.

   

Kontraindikace

 • Akutní zánětlivé onemocnění.
 • Chronické procesy ve stadiui zhoršení.
 • Krvácení.
 • Zhoubné novotvary.
 • Nezhoubné novotvary ve stadiu růstu.
 • Aktivní tuberkulóza.
 • Nedostačující krevní oběh více než 1. stupně.
 • Zánět hlubokých cév.
 • Ciliární arytmie.
 • Kardiovaskulární onemocnění 2.-3. stupně.
 • Ateroskleróza, projevující se výrazným poškozením krevních cév srdce a mozku.
 • Arteriální hypertenze 3. stupně.
 • Druhá polovina těhotenství.
 • Mokvající ekzém.
 • Cirhóza jater.
 • Do 6 měsíců po prodělaném infarktu.

U těchto chorob je nutné případnou aplikaci konzultovat s lékařem.

Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu