Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :
Ůvod Popis Fakta

Fitosauna Unikátní léčitel

Energie vesmíru

Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru.

Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.

Fakt!

Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.

   

Unikátní léčitel

Léčivé vlastnosti cedrů jsou známé od pradávna. Moderní vědecká medicína, stejně jako mnoho starověkých učení o zdraví - východní, tibetská, Védská - potvrzují výtečné léčivé vlastnosti cedrů. Zvláště překvapivé jsou jeho fytoncidní vlastnosti: vzduch v cedrových lesích je téměř zcela sterilní od mikrobiálních patogenů. Počet fytoncidů z 1 ha cedrového lesa je schopen vyčistit patogenní mikroby z velkého města.

Fakt!

Dobře známý lékař a profesor L. Šennikov snaze pochopit tajemství dlouhověkosti a obrany člověka před nemocemi se obrátil na Bibli a snažil se především pochopit smysl napsaných písmen. Jeho domněnky o zašifrovaném způsobu regenerace živých buněk v Bibli byly později potvrzeny a staly se velkým objevem. Podle profesorem navrhovaného výkladu znamená Cedr – „Kořen Nového Zázraku Zrození“

   

Léčebná pára z cedrového sudu

Cedrový fytosud vám jemně a příjemně odpovít na věčnou otázku: jak se stát zdravějším? Vliv mini-sauny umožňuje přímý účinek léčebných fytoncidů nejen přes dýchací orgány, ale i přes kůži. Horká pára rozšiřuje krevní cévy, otevírá póry a současně odstraňuje odpadní látky a naplňuje klouby a svaly novou hojivou silou. Teplá vlna páry, nasycené fytoncidy zajišťuje plnou masáž celého povrchu těla. Prostřednictvím komplexního léčivého účinku se velmi rychle normalizuje metabolismus, snižuje se hmotnost, vyvažuje se činnost všech systémů organismu, jako a v první řadě - nervový a kardiovaskulární systém, posiluje se muskuloskeletální systém, čistí se dýchací ústrojí, omlazuje se pokožka.

Teplá dřevito-pryskyřičná vůně cedrového dřeva zvyšuje adaptační schopnosti lidského organismu na změny v okolním prostředí – doporučuje se inhalace vůně cedru při závislosti na počasí, změně klimatu, nebo časového pásma.

Fakt!

při interakci fytoncidů cedru a kyslíku (O2) se molekuly kyslíku aktivují a jejich energie se zvyšuje až 3 krát. Tak ve vzduchu cedrových lesů vznikají neustále ozonidy (O3), vyznačující se vysokými baktericidními a léčivými schopnostmi.

   

Strom s lidskou duší

Moderní biologové potvrdili starou myšlenku - že cedr má duši. Tento úžasný strom má stejné biologické rytmy jako lidé. Cedr projevuje svou činnost ne v přesně stanovených hodinách jako ostatní stromy, ale v závislosti na vnějších okolnostech. Například při zatežených letních dnech se "probouzí" v 10 hodin ráno a v jasné dny - s úsvitem. Večer je cedr "aktivní" až do 23 hodin a pak "spí" přes celou noc. V zimním období není jeho životní cyklus ukončen tak, jako u jiných stromů, je vzhůru, ale pouze "spí" mnohem déle.

Fakt!

Dřevěné části sarkofágu egyptského faraóna Tutanchámóna (1356-1350 př.n.l. jsou vyrobeny z cedru. A přestože je stáří těchto nálezů větší než tři tisíce let, jsou v nadmíru bezvadném stavu: zachovaly si nejen strukturu dřeva, ale i jemnou a delikátní vůni. Ve starém Egyptě byla cedrová pryskyřice jednou z důležitých složek mumifikačních balzámů. Díky cedrovému oleji se do dnešní doby zachovaly neocenitelné egyptské papyrusy.

   

Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu