Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :
Ůvod Popis Aplikace

sauny aplikace

Aplikace

  1. Nalijte do rezervoáru vodu, v objemu, uvedeném v návodu.
  2. Zapojte do rozvodné sítě.
  3. Nastavte si optimální teplotu na elektronické tepelné jednotce.
  4. Upravte si výšku sedátka ve fytokabině dle vaší volby.
  5. Položte na sedátko a pod nohy ručníky.
  6. Po dosažení požadované teploty se posaďte do kabiny.
  7. Hlavním kritériem pro délku vašeho pobytu v fytosaune jsou vaše pocity, ale maximální délka pobytu v sudě nesmí přesáhnout 15 minut. Jestliže bude teplota příliš vysoká, upravte ji termostatem.
  8. Po ukončení aplikace a opuštění fytosauny doporučujeme podobu 10-15 minut odpočívat a vypít šálek fytočaje.

Postup 1

Sedněte si na sedátko v cedrové kabině tak, aby vaše hlava byla venku. Dobře těsněte okolí krku ručníkem (to je nutné, aby páry nevycházely ven).
Nastavte výšku sedátka tak, aby vám bylo co nejpohodlněji. Délka pobytu ve fytosauně závisí na vašem zdravotním stavu a schopnosti snášet horko, aniž by došlo k poškození zdraví. Nicméně, maximální doba pobytu v kabině by neměla přesáhnout 15 minut.
Jestliže je teplota páry příliš vysoká, můžete si ji upravit termostatem. Po ukončení aplikace je nezbytný odpočinek po dobu 10-15 minut. Nejlépe je napít se přitom fytočaje, nebo si udělat masáž.

Postup 2

Skládá se ze dvou návštěv fytosauny pokaždé po dobu 15 minut. Po první aplikaci se pro kontrast osprchujte asi 1-2 minut, pak si asi 5 minut odpočiňte. Pak přijde opakování aplikace, po čemž je rovněž vhodný odpočinek, pití čaje a masáž. Postup 2 se nevztahuje na kursové používání fytosauny. Měl by se používat při pravidelných aplikacích (1-2 krát týdně) mezi kursy

Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu