Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

Хозяюшка

There are no translations available.Хозяюшка - это дровяная отопительно-варочная печь бесколосникового типа с устройством для регулировки процесса горения. Конструкция корпуса печи обеспечивает максимальную передачу тепла, получаемого в результате сжигания дров, во внешнюю среду. Этого удалось достичь за счет оптимизации формы стенок топки, особенно в зонах наиболее сильного нагрева. Общая площадь поверхностей тепло-передающих стенок равна1,6 м

Печь проектировалась как отопительно-варочная для садовых домиков и соответствует следующим требованиям: растопка и активное горение в течение часа для нагрева помещения и приготовлении пищи, затем перевод в тлеющий режим в течение 5-12 часов для исполнения функции горячей батареи с температурой стенок 80-120 градусов. И все это с одной закладки дров.

 Скачать полный прайс лист
  • Кожух сборный крашенный из конструкционной стали толщиной 1мм;
  • Топка из жаропрочной нержавеющей стали AISI 409 толщиной 2мм.;
  • Дверца с жаропрочным стеклом ROBAX 180х200мм; 
  • Материал варочного настила - чугун;
  • Диаметр патрубка под дымоход - 110мм;
  • Печь в бесколосниковом исполнении;
  • Масса печи - 50кг;
  • Габариты печи: длинна-600мм/ширина-510мм/высота-850мм


Печь комплектуется съёмной духовкой, которая хранится в нижнем хозяйственном отсеке. При необходимости духовка устанавливается внутрь печи, позволяя печь пироги, запекать мясо, овощи или сушить фрукты. Массивный чугунный варочный настил обеспечивает комфортное приготовление любых блюд.


Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu