Russian (CIS)Čeština (Česká republika)
Cedrová fitosauna - záruka zdraví a krásy
noviny :

mini sauna

Fitosauny – darovaná vyrovnanost

Jak lze pomoci Vašemu tělu při vyrovnávání se všemi obtížemi moderního života?Jak se zbavit stresu a vylepšit celý životní pocit, aniž byste museli vycházet z domu? Na tyto otázky máme jednu odpověď: zlepšení nálady, zvýšení tělesné kondice a celkové omlazení organismu přinese jedině Cedrová fitosauna.

Co je fitosauna?

Fitosauna je malá kabina, zhotovená z čistého cedru. Během procedury, při jednom použití je v ní aplikována pára, prosycená vybranou směsí léčivých bylin. Díky speciální konstrukci sauny cirkuluje pára uvnitř, což má pozitivní vliv na pronikavý účinek této procedury. Na rozdíl od konvenčních saun, minisauna nepoužívá příliš vysoké teploty. Obvykle je vyhřívána parou o teplotě maximálně 50 -55 °C. Tím se výrazně snižuje riziko minisauny pro kardiovaskulární systém.


K čemu fitosauny slouží?

Používání minisauny — je komplexní léčebná kúra, která umožňuje nejenom relaxaci, ale také výrazné zlepšení stavu organismu. Zde uvádíme jen malou část pozitivních účinků užívání fitosauny:

  • Hloubkové čištění kůže pomocí otevírání pórů se současným působením páry, obsahující antimikrobiální látky - phytoncidy;
  • Zlepšení krevního oběhu: při použití minisauny se cévy rozšiřují, uvolňuje se křečové napětí, což zvyšuje průtok krve do kloubů, svalů a do vnitřních orgánů;
  • urychluje metabolismus, aktivuje činnost potních a mazových žláz, což přispívá k rychlému vyplavování odpadních látek a toxinů z těla;
  • Léčivé látky z cedru a bylin, obsažené v páře, daleko lépe pronikají do kůže, než při "studeném" použití. To nejen podporuje omlazení pleti, ale také normalizování nervově-cévního tonusu, zpomalování zánětlivých procesů a celkově zlepšuje zdravotní stav.

Co nabízíme?

Můžete u nás zakoupit cedrovou minisaunu, abyste si ji mohli sami doma, nebo na chatě nainstalovat a získat tak možnost pravidelné provádět ozdravující procedury. Námi nabízené minisauny mají celou řadu předností:

  • tloušťka stěn našich minisaun je dostatečně velká na to, aby ani pára, ani teplo neunikaly ven;
  • parní generátor, zabudovaný do sauny nespotřebuje více energie, než rychlovarná konvice, přičemž vytváří velké množství léčebné páry;
  • jako materiál pro minisauny se požívá Altajský cedr, který má zcela unikátní léčivé vlastnosti;
  • je samozřejmostí, že tyto sauny splňují všechny hygienické normy a ty nejvyšší standarty kvality.

Ale pokud chcete pro začátek vyzkoušet účinky fitosauny no sobě, můžete se jednoduše přihlásit na jednu nebo více procedur, abyste okusili celé spektrum blahodárných účinku, které požití minisauny poskytuje.

 

rinkav.cz

rinkav.cz

Royal Service - оператор услуг.

Fytosauna Účel Faktа Obchodování

Fytosauna

Cedrová fytosauna - to je starotibetský způsob zlepšení zdraví a pohody prostřednictvím účinku páry z léčivých bylin na organismus člověka. Pára, nasycená výtažkem z 45 různých bylin je přiváděna do kabiny, kde vyvolává pocení, zrychluje metabolismus a očišťuje organismus. Ale největší hodnotou fytokabiny je cedrové dřevo, ze kterého je vyrobena. Sibiřský cedr obsahuje éterické oleje a vitamíny, má antiseptické, balzamické, uklidňující a tonus těla zvyšující vlastnosti.

Účel

Každým rokem fytosauny získávají větší a větší využití po celém světě. To není jen unikátními ozdravujícími vlastnostmi procedur, ale také neuvěřitelně snadným použitím. Rozměry fytosauny (85cm x 85cm x115sm) se snadno dají upravit jak pro SPA-salony, tak i pro běžné byty. Celková plocha kabiny je jen 1 metr čtvereční, nevyžaduje připojení na vodovod a kanalizaci, připojuje se k síti prostřednictvím obvyklé zásuvky, na optimální teplotu teplotu se nahřeje pouze za 7-9 minut, nemá negativní vliv na stěny a strop místnosti . A přítomnost cedrové fytokabiny v bytě reguluje jeho mikroklima a rozšiřuje téměř neznatelnou vůni dřeva a bylin, což pozitivně ovlivňuje nervový systém a napomáhá relaxaci.

Fakta

Energie vesmíru
Za svatý strom života byl cedr pokládán v nejstarší, tajemné a ve staletích ztracené civilizace, která dala život celé moderní společnosti – v Sumeru. .
Nositelé tajného posvátného učení Sumeru věřili, že cedr, symbol mohutnosti, velikosti a nesmrtelnosti, byl stvořen Bohem jako úložiště kosmické energie na Zemi. A tak mu bylo přiděleno posvátné právo mít svá vlastní jména, a to v závislosti na poloze a účelu - náboženském, léčivém, stavebním a dokonce i vzorovém, jako míra hodnoty, mnohdy dražší než zlato.
Fakt! - Strom Gopher, z něhož Noe postavil svoji archu - to je cedr, rostoucí na ostrovech Bahrajn. Druidové, tajemní lesní keltští kněží, nazývali číši Cedrové pryskyřice Číše Života.
Další fakta

Obchodování s námi

Mnohaletá praxe prokázala, že naše fytosauny, pokud jsou umístěny v lázeňských a kosmetických salonech, masážních kabinách a ve fitness centrech, pomohou zvýšit zisky nejméně o 15-20 procent. V některých případech i několikrát. Návštěvníci s radostí vyzkouší novou proceduru a začnou ji používat pravidelně, protože efekt se projevuje hned po prvním použití. Z obchodního hlediska jsou statistiky, jak můžete vidět, ještě atraktivnější. Dokonce i při velmi slabém provozu fytosauny (jeden zákazník za den), vydělá na svou pořizovací cenu za pouhý rok. A to je 100 procent ročního zisku. Zdaleka ne v každém typu obchodní činnosti je to možné. Přičtěme k tomu původní fyto-směsi a čaje, které si snadno získají zákazníky fyto-páro-procedur. Pokud jsou v salonu dvě fytokabiny, zpravidla zvyšujít zisky dokonce více než dvojnásobně, protože velký počet zákazníků s oblibou přichází v párech a dokonce i po celých rodinách.

Dotazy a náměty na spolupráci - kontaktujte nás, prosím, na adrese: partner@fitosauna.eu